Skupina MINI-MAX 

Jiří Recman        tel. 605 977 262
 

Nabízím kvalitní živou hudbu k tanci i poslechu. Hraji na kytaru a zpívám. 

Hraji sám (jako 1 členná kapela), ale díky profesionálnímu aranžmá i kvalitní aparatuře zní výsledek, jakoby hrála celá kapela.

Díky celoživotním zkušenostem a dobrému repertoáru vám garantuji příjemnou zábavu všech věkových generací.

Nabízím:

-          Bohatý hudební repertoár pro všechny věkové kategorie

-          Různé hudební žánry – pop, rock,  big beat, současné hity, country, dechovky a další

-          Profesionální vystupování, vstřícné jednání, pohodová atmosféra

 

Kde hraji:

-          Živá hudba na svatbu

-          Živá hudba na ples

-          Živá hudba na narozeniny a jiné oslavy

-          Živá hudba na silvestr

-          Živá hudba na dětské karnevaly i maškarní večírky

-          Živá hudba na firemní i jiné večírky

-          Živá hudba na zábavy, vesnické hody a jiné akce

Kapela na svatbu

Oblast působnosti:

Převážně Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Karviná, Nový Jičín, Havířov ,Ostrava a široké okolí. Pokud jste z větší vzdálenosti, tak nezoufejte, zkuste mi zavolat a určitě se domluvíme.

 

Ozvučení (Aparatura):

Kvalitní produkce je podpořena profesionální výkonnou aparaturou. Dokážu tedy ozvučit jak malé prostory (restaurace, bary…), tak i velké sály (kulturní domy, tělocvičny…) a otevřená prostranství (hřiště apod…)

 

Repertoár:

Repertoár se skládá z hitů od 60 tých let až po současné hity, tedy od lidových písniček až po  rock, big beat a další, a proto uspokojí všechny věkové generace. 

                                        

CENÍK

Ceny se odvíjí podle dnů 

Platí se vždy cena + doprava - ta je  8- 9 Kč  za kilometr

Sobota:

 2500 kč za 6 hodin + doprava 

Cena 2500 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 6 hodin. Cena 2500 kč je tedy za 6 hodin. V případě hraní delšího než 6 hodin, se za každou další hodinu platí 500 kč.

Pátek:

2000 Kč za 5 hodin + doprava

 Cena 2000 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 5 hodin. Cena 2000 kč je tedy za 5 hodin. V případě hraní delšího než 5 hodin, se za každou další hodinu platí 400 Kč.

Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek - míněno   pracovní dny

1700 Kč za 5 hodin + doprava

 Cena 1700 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 5 hodin. Cena 1700 kč je tedy za 5 hodin. V případě hraní delšího než 5 hodin, se za každou další hodinu platí 400 Kč.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chystání na začátku a uklízení aparatury na konci se ve velké většině případů do  celkové ceny nepočítá. Cena platí až od doby, kdy začnu hrát, do doby, kdy dozpívám poslední písničku. 

Cena za chystání osvětlení, zvuvové aparatury a dalších věcí se platí jen vyjímečně při nějaké větší venkovní akci, kdy chystání aparatury, osvětlení a ostatních věcí zabere hodinu času.

Toto ale samozřejmě vždy hlásím předem.

 

Vždy hraji tak dlouho, jak je potřeba – bez ohledu na původně domluvenou dobu trvání akce. Často se stává, že se publikum hodně baví a pořadatel ještě požaduje prodloužení oproti původní dohodě. Vždy moc rád zůstávám, ale bohužel se snažím hrát co nejdéle s co nejmenším počtem pauz, takže je pro mě hodně náročné další pokračování, takže při hraní delší než X hodin (záleží na dnu) si účtuji za každou další hodinu 350 kč - Po-čt , nebo 400 kč Pátky - Soboty.

 

          Proč zvolit právě mě na Vaši akci 

  • Hraji  na kytaru a zpívám celý život. Od svých 18 let jsem prošel mnoha kapelami. Jak už to často bývá, kapely se rozpadly a nakonec jsem se rozhodl zpívat jen ve třech lidech. Později ve dvou lidech, ale pro nespolehlivost členů nebo člena kapely jsem se rozhodl, že nejlepší bude, když budu hrát sám. Proto taky věnuji spoustu času úpravám a tvorbě písniček, aby hudba zněla tak, jako by ji hrála celá kapela. Hraní je pro mě koníček, který provozuji s láskou a plným nasazením. Nic nedokáže potěšit více, než dobře se bavící, spokojené publikum a vždy pro to činím maximum.
  •  
  • Vždy hraji tak dlouho, jak je potřeba – bez ohledu na původně domluvenou dobu trvání akce. Často se stává, že se publikum hodně baví a pořadatel ještě požaduje prodloužení oproti původní dohodě. Vždy moc rád zůstávám, ale bohužel se snažím (jak už jsem výše psal) hrát co nejdéle s co nejmenším počtem pauz, a proto je pro mě hodně náročné další pokračování, takže při hraní delším než X hodin (záleží na dni) je za každou další hodinu 300 nebo 400 Kč.

 

  • Ve všech případech se pokouším přistupovat k požadavkům pořadatelů i hostů vstřícně a pozitivně. Pokud to bude v mých silách, rád Vám s čímkoli vyhovím nebo pomůžu.
  •  
  • Jak už jsem výše zmínil. Dokážu zahrát opravdu pro všechny generace. Od lidových až po Kabáty.
 
  • Pro vaší svatbu (ale i ples, narozeniny a jiné akce) vám mohu nabídnout služby manželky, profesionální kadeřnice s více než 20 letou praxí. 
  • O svatební účes i líčení pro nevěstu a svatebčany se postará v profesionálním kadeřnickém salónu ve Frýdku-Místku nebo přijede k vám domů, či vámi určené místo ve Frýdku-Místku a blízkém okolí. Více se dozvíte v sekci Spolupráce

 

  • Jsem docela nenáročný. Od pořadatele požaduji pouze volný prostor o velikosti cca, 3x2
  •  metry, elektrickou zásuvku a stůl. V případě akcí konaných venku pak potřebuji nad hlavou pevný přístřešek, který dokáže zabránit poškození aparatury a nástrojů před povětrnostními vlivy.

živá hudba ostravaTěším se na vás

              

živá hudba Frýdek-Místek, Havířov, Třinec a široké okolí

            živá hudba ostrava

 

živá hudba na svatby, plesy, večírky, rodinné oslavy a jiné akce