CENÍK

Ceny se odvíjí podle dnů 


Platí se vždy cena + doprava

Sobota:

 2500 kč za 6 hodin + doprava 

Cena 2500 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 6 hodin. Cena 2500 kč je tedy za 6 hodin. V případě hraní delšího než 6 hodin, se za každou další hodinu platí 400 kč.

Pátek:

1700 Kč za 5 hodin + doprava

 Cena 1700 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 5 hodin. Cena 1700 kč je tedy za 5 hodin. V případě hraní delšího než 5 hodin, se za každou další hodinu platí 350 Kč.

 Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek

1500 Kč za 5 hodin + doprava

 Cena 1500 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 5 hodin. Cena 1500 kč je tedy za 5 hodin. V případě hraní delšího než 5 hodin, se za každou další hodinu platí 300 Kč.

Neděle, Státní svátky, Silvestr

Cena dohodou

Důležité:   Den před státním svátkem je cena dohodou

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

 

Chystání na začátku a uklízení aparatury na konci se ve velké většině případů do  celkové ceny nepočítá. Cena platí až od doby, kdy začnu hrát, do doby, kdy dozpívám poslední písničku. 

Cena za chystání osvětlení, zvuvové aparatury a dalších věcí se platí jen vyjímečně při nějaké větší venkovní akci, kdy chystání aparatury, osvětlení a ostatních věcí zabere hodinu času.

Toto ale samozřejmě vždy hlásím předem.

 

Vždy hraji tak dlouho, jak je potřeba – bez ohledu na původně domluvenou dobu trvání akce. Často se stává, že se publikum hodně baví a pořadatel ještě požaduje prodloužení oproti původní dohodě. Vždy moc rád zůstávám, ale bohužel se snažím hrát co nejdéle s co nejmenším počtem pauz, takže je pro mě hodně náročné další pokračování, takže při hraní delší než X hodin  (záleží na dni) si účtuji za každou další hodinu 300 kč nebo 400 kč.

Dopravné:

Cenu za dopravu je na ústní dohodě. Nebudu zde psát X kč/kilometr, jelikož se někdy stávalo, že docházelo k rozdílným názorům na vzdálenost, takže cenu dopravy sdělím až telefonicky nebo emailem. Ale abyste si udělali alespoň přibližnou představu, tak počítám zhruba 6 kč/kilometr.