CENÍK

Ceny se odvíjí podle dnů 


Platí se vždy cena + doprava   - ta je  8-9  Kč  za kilometr

Sobota:

 2500 kč za 6 hodin + doprava 

Cena 2500 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 6 hodin. Cena 2500 kč je tedy za 6 hodin. V případě hraní delšího než 6 hodin, se za každou další hodinu platí 500 kč.

Pátek:

2000 Kč za 5 hodin + doprava

 Cena 2000 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 5 hodin. Cena 2000 kč je tedy za 5 hodin. V případě hraní delšího než 5 hodin, se za každou další hodinu platí 400 Kč.

 Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek - miněno pracovní dny

1700 Kč za 5 hodin + doprava

 Cena 1700 kč je paušální (pevná) a je jedno, zda budu hrát 3 hodiny nebo 5 hodin. Cena 1700 kč je tedy za 5 hodin. V případě hraní delšího než 5 hodin, se za každou další hodinu platí 400 Kč.

Neděle, Státní svátky, Silvestr

Cena dohodou

Důležité:   Den před státním svátkem je cena dohodou

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    

 

Chystání na začátku a uklízení aparatury na konci se ve velké většině případů do  celkové ceny nepočítá. Cena platí až od doby, kdy začnu hrát, do doby, kdy dozpívám poslední písničku. 

Cena za chystání osvětlení, zvuvové aparatury a dalších věcí se platí jen vyjímečně při nějaké větší venkovní akci, kdy chystání aparatury, osvětlení a ostatních věcí zabere hodinu času.

Toto ale samozřejmě vždy hlásím předem.

 

Vždy hraji tak dlouho, jak je potřeba – bez ohledu na původně domluvenou dobu trvání akce. Často se stává, že se publikum hodně baví a pořadatel ještě požaduje prodloužení oproti původní dohodě. Vždy moc rád zůstávám, ale bohužel se snažím hrát co nejdéle s co nejmenším počtem pauz, takže je pro mě hodně náročné další pokračování, takže při hraní delší než X hodin  (záleží na dni) si účtuji za každou další hodinu 4000 kč nebo 500 kč.